Folyamatban

# Kezdve Szakasz Játékos 1 Játékos 2 Pozíció

Kiírva

# Tervezett kezdés Szakasz Játékos 1 Játékos 2 Pozíció
1 10:00 (04-26) 1 - Csoport meccsek STOJANOVIC Sasa Kai Parviainen 7. csoport (1 - 4)
2 10:00 (04-26) 1 - Csoport meccsek Révész Bulcsú Iacob Hadrian 7. csoport (2 - 3)
3 10:00 (04-26) 1 - Csoport meccsek Vantara Pál Geszosz Péter 8. csoport (1 - 4)
4 10:00 (04-26) 1 - Csoport meccsek ILEA Claudiu STOLIARCHUK Maksim 8. csoport (2 - 3)
5 10:00 (04-26) 1 - Csoport meccsek Kovacs Laszlo TRIF Catalin 9. csoport (1 - 4)
6 10:00 (04-26) 1 - Csoport meccsek Berghold Soma Mirk Tibor 9. csoport (2 - 3)
7 12:30 (04-26) 1 - Csoport meccsek Andrejszki Norbert Winkler Péter 2. csoport (2 - 4)
8 12:30 (04-26) 1 - Csoport meccsek MARKISH Bogdan GRBOVIC Marko 3. csoport (1 - 3)
9 12:30 (04-26) 1 - Csoport meccsek Fenyvesi Zsolt Varga Szabolcs 4. csoport (1 - 3)
10 12:30 (04-26) 1 - Csoport meccsek KAZAKOV Anton KOLJENSIC Jovan 5. csoport (2 - 4)
11 12:30 (04-26) 1 - Csoport meccsek VISNEVSKIJ Vladislav Boc Adrian 10. csoport (1 - 4)
12 12:30 (04-26) 1 - Csoport meccsek NISKIC Vladan Varga Péter 10. csoport (2 - 3)
13 15:00 (04-26) 1 - Csoport meccsek STOJANOVIC Sasa Iacob Hadrian 7. csoport (1 - 3)
14 15:00 (04-26) 1 - Csoport meccsek Révész Bulcsú Kai Parviainen 7. csoport (2 - 4)
15 15:00 (04-26) 1 - Csoport meccsek Vantara Pál STOLIARCHUK Maksim 8. csoport (1 - 3)
16 15:00 (04-26) 1 - Csoport meccsek ILEA Claudiu Geszosz Péter 8. csoport (2 - 4)
17 15:00 (04-26) 1 - Csoport meccsek Kovacs Laszlo Mirk Tibor 9. csoport (1 - 3)
18 15:00 (04-26) 1 - Csoport meccsek Berghold Soma TRIF Catalin 9. csoport (2 - 4)
19 17:30 (04-26) 1 - Csoport meccsek KRENEK Lukas KHACHATRYAN Mikael 1. csoport (1 - 4)
20 17:30 (04-26) 1 - Csoport meccsek Babecz Balázs Laza Calin 1. csoport (2 - 3)
21 17:30 (04-26) 1 - Csoport meccsek Druta Lorin VIMR Jan 2. csoport (1 - 3)
22 17:30 (04-26) 1 - Csoport meccsek Hámori Balázs Berghold Zoltán 3. csoport (2 - 4)
23 17:30 (04-26) 1 - Csoport meccsek VISNEVSKIJ Vladislav Varga Péter 10. csoport (1 - 3)
24 17:30 (04-26) 1 - Csoport meccsek NISKIC Vladan Boc Adrian 10. csoport (2 - 4)
25 20:00 (04-26) 1 - Csoport meccsek Fenyvesi Zsolt CHIUZBAIAN Adrian 4. csoport (1 - 4)
26 20:00 (04-26) 1 - Csoport meccsek RENDLA Jakub Varga Szabolcs 4. csoport (2 - 3)
27 20:00 (04-26) 1 - Csoport meccsek Horváth Attila Gergely KOLJENSIC Jovan 5. csoport (1 - 4)
28 20:00 (04-26) 1 - Csoport meccsek KAZAKOV Anton Robert Voivod 5. csoport (2 - 3)
29 20:00 (04-26) 1 - Csoport meccsek MILY Daniel Bóna István 6. csoport (1 - 4)
30 20:00 (04-26) 1 - Csoport meccsek Oleksandr Zakharov Balaskó Mihály 6. csoport (2 - 3)
31 10:00 (04-27) 1 - Csoport meccsek KRENEK Lukas Laza Calin 1. csoport (1 - 3)
32 10:00 (04-27) 1 - Csoport meccsek Babecz Balázs KHACHATRYAN Mikael 1. csoport (2 - 4)
33 10:00 (04-27) 1 - Csoport meccsek Druta Lorin Winkler Péter 2. csoport (1 - 4)
34 10:00 (04-27) 1 - Csoport meccsek Andrejszki Norbert VIMR Jan 2. csoport (2 - 3)
35 10:00 (04-27) 1 - Csoport meccsek MARKISH Bogdan Berghold Zoltán 3. csoport (1 - 4)
36 10:00 (04-27) 1 - Csoport meccsek Hámori Balázs GRBOVIC Marko 3. csoport (2 - 3)
37 12:30 (04-27) 1 - Csoport meccsek RENDLA Jakub CHIUZBAIAN Adrian 4. csoport (2 - 4)
38 12:30 (04-27) 1 - Csoport meccsek Horváth Attila Gergely Robert Voivod 5. csoport (1 - 3)
39 12:30 (04-27) 1 - Csoport meccsek MILY Daniel Balaskó Mihály 6. csoport (1 - 3)
40 12:30 (04-27) 1 - Csoport meccsek Oleksandr Zakharov Bóna István 6. csoport (2 - 4)
41 12:30 (04-27) 1 - Csoport meccsek Kovacs Laszlo Berghold Soma 9. csoport (1 - 2)
42 12:30 (04-27) 1 - Csoport meccsek Mirk Tibor TRIF Catalin 9. csoport (3 - 4)
43 15:00 (04-27) 1 - Csoport meccsek KRENEK Lukas Babecz Balázs 1. csoport (1 - 2)
44 15:00 (04-27) 1 - Csoport meccsek Laza Calin KHACHATRYAN Mikael 1. csoport (3 - 4)
45 15:00 (04-27) 1 - Csoport meccsek Vantara Pál ILEA Claudiu 8. csoport (1 - 2)
46 15:00 (04-27) 1 - Csoport meccsek STOLIARCHUK Maksim Geszosz Péter 8. csoport (3 - 4)
47 15:00 (04-27) 1 - Csoport meccsek VISNEVSKIJ Vladislav NISKIC Vladan 10. csoport (1 - 2)
48 15:00 (04-27) 1 - Csoport meccsek Varga Péter Boc Adrian 10. csoport (3 - 4)
49 17:30 (04-27) 1 - Csoport meccsek Druta Lorin Andrejszki Norbert 2. csoport (1 - 2)
50 17:30 (04-27) 1 - Csoport meccsek VIMR Jan Winkler Péter 2. csoport (3 - 4)
51 17:30 (04-27) 1 - Csoport meccsek MARKISH Bogdan Hámori Balázs 3. csoport (1 - 2)
52 17:30 (04-27) 1 - Csoport meccsek GRBOVIC Marko Berghold Zoltán 3. csoport (3 - 4)
53 17:30 (04-27) 1 - Csoport meccsek STOJANOVIC Sasa Révész Bulcsú 7. csoport (1 - 2)
54 17:30 (04-27) 1 - Csoport meccsek Iacob Hadrian Kai Parviainen 7. csoport (3 - 4)
55 20:00 (04-27) 1 - Csoport meccsek Fenyvesi Zsolt RENDLA Jakub 4. csoport (1 - 2)
56 20:00 (04-27) 1 - Csoport meccsek Varga Szabolcs CHIUZBAIAN Adrian 4. csoport (3 - 4)
57 20:00 (04-27) 1 - Csoport meccsek Horváth Attila Gergely KAZAKOV Anton 5. csoport (1 - 2)
58 20:00 (04-27) 1 - Csoport meccsek Robert Voivod KOLJENSIC Jovan 5. csoport (3 - 4)
59 20:00 (04-27) 1 - Csoport meccsek MILY Daniel Oleksandr Zakharov 6. csoport (1 - 2)
60 20:00 (04-27) 1 - Csoport meccsek Balaskó Mihály Bóna István 6. csoport (3 - 4)

Befejezve

# Befejezve Szakasz Játékos 1 Játékos 2 Pozíció