Folyamatban

# Kezdve Szakasz Játékos 1 Játékos 2 Pozíció

Kiírva

# Tervezett kezdés Szakasz Játékos 1 Játékos 2 Pozíció

Befejezve

# Befejezve Szakasz Játékos 1 Játékos 2 Pozíció
1 12:18 (03-17) 1 - Csoport meccsek Varga Péter 2 : 0 Zsákai János 4. csoport (1 - 4)
2 12:19 (03-17) 1 - Csoport meccsek Vantara Pál 2 : 0 Várady Emese 1. csoport (1 - 4)
3 12:19 (03-17) 1 - Csoport meccsek Balaskó Mihály 2 : 0 Széles Zoltán 3. csoport (1 - 4)
4 12:19 (03-17) 1 - Csoport meccsek Vértesi Gábor 0 : 2 Winkler Péter 3. csoport (2 - 3)
5 12:21 (03-17) 1 - Csoport meccsek Hámori Balázs 2 : 1 Pintér Tibor 2. csoport (1 - 4)
6 12:49 (03-17) 1 - Csoport meccsek Zemmel János 1 : 2 Wéber Gábor 4. csoport (2 - 3)
7 12:57 (03-17) 1 - Csoport meccsek Zakariás Géza Dr. 2 : 0 Horváth Tibor 1. csoport (2 - 3)
8 13:16 (03-17) 1 - Csoport meccsek Pintér Tibor 2 : 0 Hildebrand Péter 2. csoport (4 - 5)
9 13:17 (03-17) 1 - Csoport meccsek Balaskó Mihály 2 : 0 Bodai László 3. csoport (1 - 5)
10 13:23 (03-17) 1 - Csoport meccsek Laczó Tibor 1 : 2 Gróf András 2. csoport (2 - 3)
11 13:57 (03-17) 1 - Csoport meccsek Vantara Pál 2 : 0 Zakariás Géza Dr. 1. csoport (1 - 2)
12 13:57 (03-17) 1 - Csoport meccsek Balaskó Mihály 2 : 0 Vértesi Gábor 3. csoport (1 - 2)
13 14:04 (03-17) 1 - Csoport meccsek Várady Emese 1 : 2 Szebeni László 1. csoport (4 - 5)
14 14:09 (03-17) 1 - Csoport meccsek Winkler Péter 2 : 0 Széles Zoltán 3. csoport (3 - 4)
15 14:18 (03-17) 1 - Csoport meccsek Zsákai János 1 : 2 Berkecz András 4. csoport (4 - 5)
16 14:24 (03-17) 1 - Csoport meccsek Hámori Balázs 2 : 0 Laczó Tibor 2. csoport (1 - 2)
17 14:50 (03-17) 1 - Csoport meccsek Varga Péter 1 : 2 Zemmel János 4. csoport (1 - 2)
18 15:35 (03-17) 1 - Csoport meccsek Vantara Pál 2 : 0 Horváth Tibor 1. csoport (1 - 3)
19 15:40 (03-17) 1 - Csoport meccsek Laczó Tibor 0 : 2 Pintér Tibor 2. csoport (2 - 4)
20 15:45 (03-17) 1 - Csoport meccsek Vértesi Gábor 1 : 2 Bodai László 3. csoport (2 - 5)
21 15:46 (03-17) 1 - Csoport meccsek Balaskó Mihály 2 : 0 Winkler Péter 3. csoport (1 - 3)
22 15:48 (03-17) 1 - Csoport meccsek Gróf András 1 : 2 Hildebrand Péter 2. csoport (3 - 5)
23 17:05 (03-17) 1 - Csoport meccsek Winkler Péter 2 : 0 Bodai László 3. csoport (3 - 5)
24 17:07 (03-17) 1 - Csoport meccsek Gróf András 1 : 2 Pintér Tibor 2. csoport (3 - 4)
25 17:08 (03-17) 1 - Csoport meccsek Vértesi Gábor 2 : 0 Széles Zoltán 3. csoport (2 - 4)
26 17:11 (03-17) 1 - Csoport meccsek Hámori Balázs 2 : 1 Hildebrand Péter 2. csoport (1 - 5)
27 17:14 (03-17) 1 - Csoport meccsek Wéber Gábor 2 : 1 Berkecz András 4. csoport (3 - 5)
28 17:16 (03-17) 1 - Csoport meccsek Zakariás Géza Dr. 2 : 0 Szebeni László 1. csoport (2 - 5)
29 17:16 (03-17) 1 - Csoport meccsek Vantara Pál 2 : 1 Szebeni László 1. csoport (1 - 5)
30 17:33 (03-17) 1 - Csoport meccsek Zemmel János 2 : 0 Zsákai János 4. csoport (2 - 4)
31 17:34 (03-17) 1 - Csoport meccsek Wéber Gábor 2 : 0 Zsákai János 4. csoport (3 - 4)
32 17:58 (03-17) 1 - Csoport meccsek Hámori Balázs 2 : 0 Gróf András 2. csoport (1 - 3)
33 18:00 (03-17) 1 - Csoport meccsek Horváth Tibor 0 : 2 Várady Emese 1. csoport (3 - 4)
34 18:04 (03-17) 1 - Csoport meccsek Horváth Tibor 0 : 2 Szebeni László 1. csoport (3 - 5)
35 18:06 (03-17) 1 - Csoport meccsek Varga Péter 2 : 1 Berkecz András 4. csoport (1 - 5)
36 18:18 (03-17) 1 - Csoport meccsek Széles Zoltán 0 : 2 Bodai László 3. csoport (4 - 5)
37 18:21 (03-17) 1 - Csoport meccsek Laczó Tibor 1 : 2 Hildebrand Péter 2. csoport (2 - 5)
38 18:42 (03-17) 1 - Csoport meccsek Zakariás Géza Dr. 0 : 2 Várady Emese 1. csoport (2 - 4)
39 19:16 (03-17) 1 - Csoport meccsek Varga Péter 2 : 0 Wéber Gábor 4. csoport (1 - 3)
40 19:58 (03-17) 1 - Csoport meccsek Zemmel János 2 : 1 Berkecz András 4. csoport (2 - 5)
41 12:42 (03-18) 2 - Egyenes kiesés (lg. 8) Balaskó Mihály 3 : 0 Várady Emese # 1 : Fő ág
42 12:42 (03-18) 2 - Egyenes kiesés (lg. 8) Varga Péter 3 : 1 Pintér Tibor # 2 : Fő ág
43 13:07 (03-18) 2 - Egyenes kiesés (lg. 8) Vantara Pál 3 : 1 Zemmel János # 4 : Fő ág
44 14:05 (03-18) 2 - Egyenes kiesés (lg. 8) Hámori Balázs 3 : 1 Winkler Péter # 3 : Fő ág
45 15:20 (03-18) 2 - Egyenes kiesés (lg. 8) Hámori Balázs 0 : 3 Vantara Pál # 6 : Elődöntő
46 15:55 (03-18) 2 - Egyenes kiesés (lg. 8) Balaskó Mihály 1 : 3 Varga Péter # 5 : Elődöntő
47 18:32 (03-18) 2 - Egyenes kiesés (lg. 8) Balaskó Mihály 3 : 0 Hámori Balázs # 7 : 3. hely
48 18:33 (03-18) 2 - Egyenes kiesés (lg. 8) Varga Péter 1 : 3 Vantara Pál # 8 : Döntő