Folyamatban

# Kezdve Szakasz Játékos 1 Játékos 2 Pozíció

Kiírva

# Tervezett kezdés Szakasz Játékos 1 Játékos 2 Pozíció
1 2 - Egyenes kiesés (lg. 32) Vantara Pál MILY Daniel # 31 : 3. hely

Befejezve

# Befejezve Szakasz Játékos 1 Játékos 2 Pozíció
1 11:56 (04-26) 1 - Csoport meccsek Vantara Pál 3 : 0 Geszosz Péter 8. csoport (1 - 4)
2 11:56 (04-26) 1 - Csoport meccsek ILEA Claudiu 3 : 1 STOLIARCHUK Maksim 8. csoport (2 - 3)
3 12:00 (04-26) 1 - Csoport meccsek Kovacs Laszlo 3 : 1 TRIF Catalin 9. csoport (1 - 4)
4 12:19 (04-26) 1 - Csoport meccsek Révész Bulcsú 3 : 1 Iacob Hadrian 7. csoport (2 - 3)
5 12:49 (04-26) 1 - Csoport meccsek Földi István 3 : 1 Kai Parviainen 7. csoport (1 - 4)
6 13:10 (04-26) 1 - Csoport meccsek Berghold Soma 2 : 3 Mirk Tibor 9. csoport (2 - 3)
7 14:07 (04-26) 1 - Csoport meccsek Fenyvesi Zsolt 3 : 0 Varga Szabolcs 4. csoport (1 - 3)
8 14:08 (04-26) 1 - Csoport meccsek Stefanović Ljubomir 0 : 3 Berghold Zoltán 3. csoport (3 - 4)
9 14:15 (04-26) 1 - Csoport meccsek KAZAKOV Anton 3 : 0 KOLJENSIC Jovan 5. csoport (2 - 4)
10 15:18 (04-26) 1 - Csoport meccsek Vértesi Gábor 3 : 0 Boc Adrian 10. csoport (1 - 4)
11 15:25 (04-26) 1 - Csoport meccsek Andrejszki Norbert 3 : 2 Winkler Péter 2. csoport (2 - 4)
12 15:49 (04-26) 1 - Csoport meccsek NISKIC Vladan 3 : 2 Varga Péter 10. csoport (2 - 3)
13 15:58 (04-26) 1 - Csoport meccsek Berghold Soma 3 : 0 TRIF Catalin 9. csoport (2 - 4)
14 16:45 (04-26) 1 - Csoport meccsek Vantara Pál 3 : 1 STOLIARCHUK Maksim 8. csoport (1 - 3)
15 17:03 (04-26) 1 - Csoport meccsek Kovacs Laszlo 3 : 1 Mirk Tibor 9. csoport (1 - 3)
16 17:17 (04-26) 1 - Csoport meccsek ILEA Claudiu 3 : 0 Geszosz Péter 8. csoport (2 - 4)
17 17:28 (04-26) 1 - Csoport meccsek Révész Bulcsú 3 : 1 Kai Parviainen 7. csoport (2 - 4)
18 18:31 (04-26) 1 - Csoport meccsek Földi István 3 : 1 Iacob Hadrian 7. csoport (1 - 3)
19 18:34 (04-26) 1 - Csoport meccsek KRENEK Lukas 3 : 0 KHACHATRYAN Mikael 1. csoport (1 - 4)
20 19:09 (04-26) 1 - Csoport meccsek Oleksandr Zakharov 1 : 3 Balaskó Mihály 6. csoport (2 - 3)
21 20:50 (04-26) 1 - Csoport meccsek Hámori Balázs 3 : 1 SZOPKÓ Norbert 3. csoport (1 - 2)
22 20:51 (04-26) 1 - Csoport meccsek Druta Lorin 3 : 0 VIMR Jan 2. csoport (1 - 3)
23 20:51 (04-26) 1 - Csoport meccsek NISKIC Vladan 3 : 0 Boc Adrian 10. csoport (2 - 4)
24 20:52 (04-26) 1 - Csoport meccsek Fenyvesi Zsolt 3 : 0 CHIUZBAIAN Adrian 4. csoport (1 - 4)
25 21:07 (04-26) 1 - Csoport meccsek Horváth Attila Gergely 3 : 0 KOLJENSIC Jovan 5. csoport (1 - 4)
26 21:08 (04-26) 1 - Csoport meccsek MILY Daniel 3 : 0 Bóna István 6. csoport (1 - 4)
27 21:16 (04-26) 1 - Csoport meccsek KAZAKOV Anton 3 : 2 Robert Voivod 5. csoport (2 - 3)
28 21:20 (04-26) 1 - Csoport meccsek Babecz Balázs 2 : 3 Laza Calin 1. csoport (2 - 3)
29 21:31 (04-26) 1 - Csoport meccsek Vértesi Gábor 1 : 3 Varga Péter 10. csoport (1 - 3)
30 00:02 (04-27) 1 - Csoport meccsek RENDLA Jakub 3 : 1 Varga Szabolcs 4. csoport (2 - 3)
31 11:21 (04-27) 1 - Csoport meccsek KRENEK Lukas 3 : 0 Laza Calin 1. csoport (1 - 3)
32 11:27 (04-27) 1 - Csoport meccsek Hámori Balázs 3 : 1 Stefanović Ljubomir 3. csoport (1 - 3)
33 12:04 (04-27) 1 - Csoport meccsek Andrejszki Norbert 3 : 1 VIMR Jan 2. csoport (2 - 3)
34 12:09 (04-27) 1 - Csoport meccsek Babecz Balázs 3 : 0 KHACHATRYAN Mikael 1. csoport (2 - 4)
35 12:16 (04-27) 1 - Csoport meccsek SZOPKÓ Norbert 1 : 3 Berghold Zoltán 3. csoport (2 - 4)
36 12:20 (04-27) 1 - Csoport meccsek Druta Lorin 3 : 1 Winkler Péter 2. csoport (1 - 4)
37 13:36 (04-27) 1 - Csoport meccsek Horváth Attila Gergely 3 : 0 Robert Voivod 5. csoport (1 - 3)
38 13:45 (04-27) 1 - Csoport meccsek RENDLA Jakub 3 : 0 CHIUZBAIAN Adrian 4. csoport (2 - 4)
39 13:53 (04-27) 1 - Csoport meccsek Kovacs Laszlo 0 : 3 Berghold Soma 9. csoport (1 - 2)
40 14:13 (04-27) 1 - Csoport meccsek MILY Daniel 3 : 0 Balaskó Mihály 6. csoport (1 - 3)
41 14:14 (04-27) 1 - Csoport meccsek Mirk Tibor 3 : 0 TRIF Catalin 9. csoport (3 - 4)
42 14:54 (04-27) 1 - Csoport meccsek Oleksandr Zakharov 1 : 3 Bóna István 6. csoport (2 - 4)
43 16:28 (04-27) 1 - Csoport meccsek STOLIARCHUK Maksim 3 : 1 Geszosz Péter 8. csoport (3 - 4)
44 16:35 (04-27) 1 - Csoport meccsek Vantara Pál 3 : 0 ILEA Claudiu 8. csoport (1 - 2)
45 16:47 (04-27) 1 - Csoport meccsek Vértesi Gábor 0 : 3 NISKIC Vladan 10. csoport (1 - 2)
46 16:55 (04-27) 1 - Csoport meccsek KRENEK Lukas 0 : 3 Babecz Balázs 1. csoport (1 - 2)
47 17:09 (04-27) 1 - Csoport meccsek Varga Péter 3 : 0 Boc Adrian 10. csoport (3 - 4)
48 18:06 (04-27) 1 - Csoport meccsek Laza Calin 3 : 2 KHACHATRYAN Mikael 1. csoport (3 - 4)
49 18:33 (04-27) 1 - Csoport meccsek Földi István 0 : 3 Révész Bulcsú 7. csoport (1 - 2)
50 19:23 (04-27) 1 - Csoport meccsek Iacob Hadrian 3 : 0 Kai Parviainen 7. csoport (3 - 4)
51 19:31 (04-27) 1 - Csoport meccsek SZOPKÓ Norbert 3 : 1 Stefanović Ljubomir 3. csoport (2 - 3)
52 19:47 (04-27) 1 - Csoport meccsek Druta Lorin 3 : 2 Andrejszki Norbert 2. csoport (1 - 2)
53 20:15 (04-27) 1 - Csoport meccsek Hámori Balázs 2 : 3 Berghold Zoltán 3. csoport (1 - 4)
54 20:16 (04-27) 1 - Csoport meccsek VIMR Jan 0 : 3 Winkler Péter 2. csoport (3 - 4)
55 21:54 (04-27) 1 - Csoport meccsek Horváth Attila Gergely 3 : 0 KAZAKOV Anton 5. csoport (1 - 2)
56 21:55 (04-27) 1 - Csoport meccsek Robert Voivod 3 : 0 KOLJENSIC Jovan 5. csoport (3 - 4)
57 21:55 (04-27) 1 - Csoport meccsek MILY Daniel 3 : 1 Oleksandr Zakharov 6. csoport (1 - 2)
58 21:56 (04-27) 1 - Csoport meccsek Varga Szabolcs 0 : 3 CHIUZBAIAN Adrian 4. csoport (3 - 4)
59 21:56 (04-27) 1 - Csoport meccsek Balaskó Mihály 3 : 0 Bóna István 6. csoport (3 - 4)
60 21:57 (04-27) 1 - Csoport meccsek Fenyvesi Zsolt 3 : 0 RENDLA Jakub 4. csoport (1 - 2)
61 12:27 (04-28) 2 - Egyenes kiesés (lg. 32) RENDLA Jakub 0 : 3 ILEA Claudiu # 15 : Fő ág
62 13:13 (04-28) 2 - Egyenes kiesés (lg. 32) Hámori Balázs 3 : 0 Földi István # 10 : Fő ág
63 14:03 (04-28) 2 - Egyenes kiesés (lg. 32) Andrejszki Norbert 2 : 3 KAZAKOV Anton # 7 : Fő ág
64 17:43 (04-28) 2 - Egyenes kiesés (lg. 32) Balaskó Mihály 3 : 2 Mirk Tibor # 2 : Fő ág
65 17:44 (04-28) 2 - Egyenes kiesés (lg. 32) Révész Bulcsú 3 : 2 Varga Péter # 19 : Legjobb 16
66 17:44 (04-28) 2 - Egyenes kiesés (lg. 32) Druta Lorin 2 : 3 Berghold Soma # 23 : Legjobb 16
67 17:45 (04-28) 2 - Egyenes kiesés (lg. 32) Babecz Balázs 3 : 1 Berghold Zoltán # 18 : Legjobb 16
68 17:45 (04-28) 2 - Egyenes kiesés (lg. 32) KRENEK Lukas 3 : 1 NISKIC Vladan # 22 : Legjobb 16
69 18:33 (04-28) 2 - Egyenes kiesés (lg. 32) Fenyvesi Zsolt 3 : 0 Balaskó Mihály # 17 : Legjobb 16
70 18:48 (04-28) 2 - Egyenes kiesés (lg. 32) ILEA Claudiu 0 : 3 Horváth Attila Gergely # 24 : Legjobb 16
71 20:15 (04-28) 2 - Egyenes kiesés (lg. 32) KAZAKOV Anton 2 : 3 Vantara Pál # 20 : Legjobb 16
72 20:17 (04-28) 2 - Egyenes kiesés (lg. 32) MILY Daniel 3 : 2 Hámori Balázs # 21 : Legjobb 16
73 22:08 (04-28) 2 - Egyenes kiesés (lg. 32) Fenyvesi Zsolt 3 : 0 Babecz Balázs # 25 : Legjobb 8
74 22:08 (04-28) 2 - Egyenes kiesés (lg. 32) Révész Bulcsú 0 : 3 Vantara Pál # 26 : Legjobb 8
75 22:30 (04-28) 2 - Egyenes kiesés (lg. 32) Berghold Soma 1 : 3 Horváth Attila Gergely # 28 : Legjobb 8
76 00:23 (04-29) 2 - Egyenes kiesés (lg. 32) MILY Daniel 3 : 2 KRENEK Lukas # 27 : Legjobb 8
77 13:19 (04-29) 2 - Egyenes kiesés (lg. 32) MILY Daniel 0 : 4 Horváth Attila Gergely # 30 : Elődöntő
78 14:26 (04-29) 2 - Egyenes kiesés (lg. 32) Fenyvesi Zsolt 4 : 2 Vantara Pál # 29 : Elődöntő
79 21:14 (04-29) 2 - Egyenes kiesés (lg. 32) Fenyvesi Zsolt 1 : 4 Horváth Attila Gergely # 32 : Döntő