1. csoport+-=FP
1.KRENEK Lukas0000
1.Babecz Balázs0000
1.Laza Calin0000
1.KHACHATRYAN Mikael0000
17:30 (04-26)KRENEK Lukas:KHACHATRYAN Mikael
17:30 (04-26)Babecz Balázs:Laza Calin
10:00 (04-27)KRENEK Lukas:Laza Calin
10:00 (04-27)Babecz Balázs:KHACHATRYAN Mikael
15:00 (04-27)KRENEK Lukas:Babecz Balázs
15:00 (04-27)Laza Calin:KHACHATRYAN Mikael
2. csoport+-=FP
1.Druta Lorin0000
1.Andrejszki Norbert0000
1.VIMR Jan 0000
1.Winkler Péter0000
12:30 (04-26)Andrejszki Norbert:Winkler Péter
17:30 (04-26)Druta Lorin:VIMR Jan
10:00 (04-27)Druta Lorin:Winkler Péter
10:00 (04-27)Andrejszki Norbert:VIMR Jan
17:30 (04-27)Druta Lorin:Andrejszki Norbert
17:30 (04-27)VIMR Jan :Winkler Péter
3. csoport+-=FP
1.MARKISH Bogdan0000
1.Hámori Balázs0000
1.GRBOVIC Marko0000
1.Berghold Zoltán0000
12:30 (04-26)MARKISH Bogdan:GRBOVIC Marko
17:30 (04-26)Hámori Balázs:Berghold Zoltán
10:00 (04-27)MARKISH Bogdan:Berghold Zoltán
10:00 (04-27)Hámori Balázs:GRBOVIC Marko
17:30 (04-27)MARKISH Bogdan:Hámori Balázs
17:30 (04-27)GRBOVIC Marko:Berghold Zoltán
4. csoport+-=FP
1.Fenyvesi Zsolt0000
1.RENDLA Jakub 0000
1.Varga Szabolcs0000
1.CHIUZBAIAN Adrian 0000
12:30 (04-26)Fenyvesi Zsolt:Varga Szabolcs
20:00 (04-26)Fenyvesi Zsolt:CHIUZBAIAN Adrian
20:00 (04-26)RENDLA Jakub :Varga Szabolcs
12:30 (04-27)RENDLA Jakub :CHIUZBAIAN Adrian
20:00 (04-27)Fenyvesi Zsolt:RENDLA Jakub
20:00 (04-27)Varga Szabolcs:CHIUZBAIAN Adrian
5. csoport+-=FP
1.Horváth Attila Gergely0000
1.KAZAKOV Anton0000
1.Robert Voivod0000
1.KOLJENSIC Jovan0000
12:30 (04-26)KAZAKOV Anton:KOLJENSIC Jovan
20:00 (04-26)Horváth Attila Gergely:KOLJENSIC Jovan
20:00 (04-26)KAZAKOV Anton:Robert Voivod
12:30 (04-27)Horváth Attila Gergely:Robert Voivod
20:00 (04-27)Horváth Attila Gergely:KAZAKOV Anton
20:00 (04-27)Robert Voivod:KOLJENSIC Jovan
6. csoport+-=FP
1.MILY Daniel0000
1.Oleksandr Zakharov0000
1.Balaskó Mihály0000
1.Bóna István0000
20:00 (04-26)MILY Daniel:Bóna István
20:00 (04-26)Oleksandr Zakharov:Balaskó Mihály
12:30 (04-27)MILY Daniel:Balaskó Mihály
12:30 (04-27)Oleksandr Zakharov:Bóna István
20:00 (04-27)MILY Daniel:Oleksandr Zakharov
20:00 (04-27)Balaskó Mihály:Bóna István
7. csoport+-=FP
1.STOJANOVIC Sasa0000
1.Révész Bulcsú0000
1.Iacob Hadrian 0000
1.Kai Parviainen0000
10:00 (04-26)STOJANOVIC Sasa:Kai Parviainen
10:00 (04-26)Révész Bulcsú:Iacob Hadrian
15:00 (04-26)STOJANOVIC Sasa:Iacob Hadrian
15:00 (04-26)Révész Bulcsú:Kai Parviainen
17:30 (04-27)STOJANOVIC Sasa:Révész Bulcsú
17:30 (04-27)Iacob Hadrian :Kai Parviainen
8. csoport+-=FP
1.Vantara Pál0000
1.ILEA Claudiu0000
1.STOLIARCHUK Maksim0000
1.Geszosz Péter0000
10:00 (04-26)Vantara Pál:Geszosz Péter
10:00 (04-26)ILEA Claudiu:STOLIARCHUK Maksim
15:00 (04-26)Vantara Pál:STOLIARCHUK Maksim
15:00 (04-26)ILEA Claudiu:Geszosz Péter
15:00 (04-27)Vantara Pál:ILEA Claudiu
15:00 (04-27)STOLIARCHUK Maksim:Geszosz Péter
9. csoport+-=FP
1.Kovacs Laszlo0000
1.Berghold Soma0000
1.Mirk Tibor0000
1.TRIF Catalin0000
10:00 (04-26)Kovacs Laszlo:TRIF Catalin
10:00 (04-26)Berghold Soma:Mirk Tibor
15:00 (04-26)Kovacs Laszlo:Mirk Tibor
15:00 (04-26)Berghold Soma:TRIF Catalin
12:30 (04-27)Kovacs Laszlo:Berghold Soma
12:30 (04-27)Mirk Tibor:TRIF Catalin
10. csoport+-=FP
1.VISNEVSKIJ Vladislav0000
1.NISKIC Vladan0000
1.Varga Péter0000
1.Boc Adrian0000
12:30 (04-26)VISNEVSKIJ Vladislav:Boc Adrian
12:30 (04-26)NISKIC Vladan:Varga Péter
17:30 (04-26)VISNEVSKIJ Vladislav:Varga Péter
17:30 (04-26)NISKIC Vladan:Boc Adrian
15:00 (04-27)VISNEVSKIJ Vladislav:NISKIC Vladan
15:00 (04-27)Varga Péter:Boc Adrian