Snooker Szakág

1. csoport+-=FP
1.Babecz Balázs210+54
2.KRENEK Lukas210+34
3.Laza Calin210-14
4.KHACHATRYAN Mikael030-70
17:30 (04-26)KRENEK Lukas3:0KHACHATRYAN Mikael
17:30 (04-26)Babecz Balázs2:3Laza Calin
10:00 (04-27)KRENEK Lukas3:0Laza Calin
10:00 (04-27)Babecz Balázs3:0KHACHATRYAN Mikael
15:00 (04-27)KRENEK Lukas0:3Babecz Balázs
15:00 (04-27)Laza Calin3:2KHACHATRYAN Mikael
2. csoport+-=FP
1.Druta Lorin300+66
2.Andrejszki Norbert210+24
3.Winkler Péter12002
4.VIMR Jan 030-80
12:30 (04-26)Andrejszki Norbert3:2Winkler Péter
17:30 (04-26)Druta Lorin3:0VIMR Jan
10:00 (04-27)Druta Lorin3:1Winkler Péter
10:00 (04-27)Andrejszki Norbert3:1VIMR Jan
17:30 (04-27)Druta Lorin3:2Andrejszki Norbert
17:30 (04-27)VIMR Jan 0:3Winkler Péter
3. csoport+-=FP
1.Berghold Zoltán300+66
2.Hámori Balázs210+34
3.SZOPKÓ Norbert120-22
4.Stefanović Ljubomir030-70
12:30 (04-26)Stefanović Ljubomir0:3Berghold Zoltán
17:30 (04-26)Hámori Balázs3:1SZOPKÓ Norbert
10:00 (04-27)Hámori Balázs3:1Stefanović Ljubomir
10:00 (04-27)SZOPKÓ Norbert1:3Berghold Zoltán
17:30 (04-27)Hámori Balázs2:3Berghold Zoltán
17:30 (04-27)SZOPKÓ Norbert3:1Stefanović Ljubomir
4. csoport+-=FP
1.Fenyvesi Zsolt300+96
2.RENDLA Jakub 210+24
3.CHIUZBAIAN Adrian 120-32
4.Varga Szabolcs030-80
12:30 (04-26)Fenyvesi Zsolt3:0Varga Szabolcs
20:00 (04-26)Fenyvesi Zsolt3:0CHIUZBAIAN Adrian
20:00 (04-26)RENDLA Jakub 3:1Varga Szabolcs
12:30 (04-27)RENDLA Jakub 3:0CHIUZBAIAN Adrian
20:00 (04-27)Fenyvesi Zsolt3:0RENDLA Jakub
20:00 (04-27)Varga Szabolcs0:3CHIUZBAIAN Adrian
5. csoport+-=FP
1.Horváth Attila Gergely300+96
2.KAZAKOV Anton210+14
3.Robert Voivod120-12
4.KOLJENSIC Jovan030-90
12:30 (04-26)KAZAKOV Anton3:0KOLJENSIC Jovan
20:00 (04-26)Horváth Attila Gergely3:0KOLJENSIC Jovan
20:00 (04-26)KAZAKOV Anton3:2Robert Voivod
12:30 (04-27)Horváth Attila Gergely3:0Robert Voivod
20:00 (04-27)Horváth Attila Gergely3:0KAZAKOV Anton
20:00 (04-27)Robert Voivod3:0KOLJENSIC Jovan
6. csoport+-=FP
1.MILY Daniel300+86
2.Balaskó Mihály210+24
3.Bóna István120-42
4.Oleksandr Zakharov030-60
20:00 (04-26)MILY Daniel3:0Bóna István
20:00 (04-26)Oleksandr Zakharov1:3Balaskó Mihály
12:30 (04-27)MILY Daniel3:0Balaskó Mihály
12:30 (04-27)Oleksandr Zakharov1:3Bóna István
20:00 (04-27)MILY Daniel3:1Oleksandr Zakharov
20:00 (04-27)Balaskó Mihály3:0Bóna István
7. csoport+-=FP
1.Révész Bulcsú300+76
2.Földi István210+14
3.Iacob Hadrian 120-12
4.Kai Parviainen030-70
10:00 (04-26)Földi István3:1Kai Parviainen
10:00 (04-26)Révész Bulcsú3:1Iacob Hadrian
15:00 (04-26)Földi István3:1Iacob Hadrian
15:00 (04-26)Révész Bulcsú3:1Kai Parviainen
17:30 (04-27)Földi István0:3Révész Bulcsú
17:30 (04-27)Iacob Hadrian 3:0Kai Parviainen
8. csoport+-=FP
1.Vantara Pál300+86
2.ILEA Claudiu210+24
3.STOLIARCHUK Maksim120-22
4.Geszosz Péter030-80
10:00 (04-26)Vantara Pál3:0Geszosz Péter
10:00 (04-26)ILEA Claudiu3:1STOLIARCHUK Maksim
15:00 (04-26)Vantara Pál3:1STOLIARCHUK Maksim
15:00 (04-26)ILEA Claudiu3:0Geszosz Péter
15:00 (04-27)Vantara Pál3:0ILEA Claudiu
15:00 (04-27)STOLIARCHUK Maksim3:1Geszosz Péter
9. csoport+-=FP
1.Berghold Soma210+54
2.Mirk Tibor210+24
3.Kovacs Laszlo210+14
4.TRIF Catalin030-80
10:00 (04-26)Kovacs Laszlo3:1TRIF Catalin
10:00 (04-26)Berghold Soma2:3Mirk Tibor
15:00 (04-26)Kovacs Laszlo3:1Mirk Tibor
15:00 (04-26)Berghold Soma3:0TRIF Catalin
12:30 (04-27)Kovacs Laszlo0:3Berghold Soma
12:30 (04-27)Mirk Tibor3:0TRIF Catalin
10. csoport+-=FP
1.NISKIC Vladan300+76
2.Varga Péter210+44
3.Vértesi Gábor120-22
4.Boc Adrian030-90
12:30 (04-26)Vértesi Gábor3:0Boc Adrian
12:30 (04-26)NISKIC Vladan3:2Varga Péter
17:30 (04-26)Vértesi Gábor1:3Varga Péter
17:30 (04-26)NISKIC Vladan3:0Boc Adrian
15:00 (04-27)Vértesi Gábor0:3NISKIC Vladan
15:00 (04-27)Varga Péter3:0Boc Adrian