Folyamatban

# Kezdve Szakasz Játékos 1 Játékos 2 Pozíció

Kiírva

# Tervezett kezdés Szakasz Játékos 1 Játékos 2 Pozíció

Befejezve

# Befejezve Szakasz Játékos 1 Játékos 2 Pozíció
1 09:48 (09-12) 1 - Csoport meccsek Hámori Balázs 3 : 0 Kránicz Lajos 2. csoport (1 - 5)
2 09:58 (09-12) 1 - Csoport meccsek Albert László 3 : 0 Gróf András 1. csoport (3 - 4)
3 09:59 (09-12) 1 - Csoport meccsek Bóna István 3 : 0 Hildebrand Péter 2. csoport (2 - 3)
4 10:19 (09-12) 1 - Csoport meccsek Varga Péter 3 : 0 Kakas Sándor 3. csoport (2 - 5)
5 10:22 (09-12) 1 - Csoport meccsek Laczó Tibor 0 : 3 Nagy Erik 3. csoport (3 - 4)
6 11:13 (09-12) 1 - Csoport meccsek Várady Emese 3 : 2 Almási Gergő 1. csoport (2 - 5)
7 11:14 (09-12) 1 - Csoport meccsek Bóna István 3 : 0 Kránicz Lajos 2. csoport (2 - 5)
8 11:15 (09-12) 1 - Csoport meccsek Bekk László 0 : 3 Csurgó Balázs 4. csoport (3 - 4)
9 11:29 (09-12) 1 - Csoport meccsek Hámori Balázs 3 : 1 Bóna István 2. csoport (1 - 2)
10 11:43 (09-12) 1 - Csoport meccsek Hildebrand Péter 1 : 3 Baló Richárd 2. csoport (3 - 4)
11 11:47 (09-12) 1 - Csoport meccsek Fenyvesi Zsolt 3 : 0 Almási Gergő 1. csoport (1 - 5)
12 12:06 (09-12) 1 - Csoport meccsek Forjani Adam 0 : 3 Zakariás Géza Dr. 4. csoport (2 - 5)
13 12:10 (09-12) 1 - Csoport meccsek Hildebrand Péter 3 : 0 Kránicz Lajos 2. csoport (3 - 5)
14 15:12 (09-12) 1 - Csoport meccsek Babecz Balázs 3 : 0 Kakas Sándor 3. csoport (1 - 5)
15 15:13 (09-12) 1 - Csoport meccsek Fenyvesi Zsolt 3 : 0 Gróf András 1. csoport (1 - 4)
16 15:13 (09-12) 1 - Csoport meccsek Varga Péter 3 : 0 Laczó Tibor 3. csoport (2 - 3)
17 15:14 (09-12) 1 - Csoport meccsek Várady Emese 3 : 2 Albert László 1. csoport (2 - 3)
18 15:14 (09-12) 1 - Csoport meccsek Bóna István 2 : 3 Baló Richárd 2. csoport (2 - 4)
19 15:15 (09-12) 1 - Csoport meccsek Albert László 3 : 0 Almási Gergő 1. csoport (3 - 5)
20 15:16 (09-12) 1 - Csoport meccsek Forjani Adam 1 : 3 Bekk László 4. csoport (2 - 3)
21 15:17 (09-12) 1 - Csoport meccsek Révész Bulcsú 3 : 1 Zakariás Géza Dr. 4. csoport (1 - 5)
22 15:18 (09-12) 1 - Csoport meccsek Várady Emese 3 : 0 Gróf András 1. csoport (2 - 4)
23 15:18 (09-12) 1 - Csoport meccsek Babecz Balázs 3 : 2 Nagy Erik 3. csoport (1 - 4)
24 15:19 (09-12) 1 - Csoport meccsek Hámori Balázs 3 : 0 Baló Richárd 2. csoport (1 - 4)
25 15:19 (09-12) 1 - Csoport meccsek Varga Péter 3 : 1 Nagy Erik 3. csoport (2 - 4)
26 15:20 (09-12) 1 - Csoport meccsek Bekk László 0 : 3 Zakariás Géza Dr. 4. csoport (3 - 5)
27 15:21 (09-12) 1 - Csoport meccsek Fenyvesi Zsolt 3 : 0 Albert László 1. csoport (1 - 3)
28 15:21 (09-12) 1 - Csoport meccsek Hámori Balázs 3 : 1 Hildebrand Péter 2. csoport (1 - 3)
29 15:22 (09-12) 1 - Csoport meccsek Laczó Tibor 2 : 3 Kakas Sándor 3. csoport (3 - 5)
30 15:23 (09-12) 1 - Csoport meccsek Baló Richárd 3 : 0 Kránicz Lajos 2. csoport (4 - 5)
31 15:24 (09-12) 1 - Csoport meccsek Révész Bulcsú 3 : 2 Csurgó Balázs 4. csoport (1 - 4)
32 15:40 (09-12) 1 - Csoport meccsek Gróf András 1 : 3 Almási Gergő 1. csoport (4 - 5)
33 16:35 (09-12) 1 - Csoport meccsek Babecz Balázs 3 : 2 Laczó Tibor 3. csoport (1 - 3)
34 16:36 (09-12) 1 - Csoport meccsek Fenyvesi Zsolt 3 : 0 Várady Emese 1. csoport (1 - 2)
35 16:36 (09-12) 1 - Csoport meccsek Révész Bulcsú 3 : 0 Bekk László 4. csoport (1 - 3)
36 17:11 (09-12) 1 - Csoport meccsek Csurgó Balázs 3 : 1 Zakariás Géza Dr. 4. csoport (4 - 5)
37 17:12 (09-12) 1 - Csoport meccsek Révész Bulcsú 3 : 0 Forjani Adam 4. csoport (1 - 2)
38 17:17 (09-12) 1 - Csoport meccsek Forjani Adam 0 : 3 Csurgó Balázs 4. csoport (2 - 4)
39 17:26 (09-12) 1 - Csoport meccsek Nagy Erik 3 : 0 Kakas Sándor 3. csoport (4 - 5)
40 18:09 (09-12) 1 - Csoport meccsek Babecz Balázs 3 : 2 Varga Péter 3. csoport (1 - 2)
41 14:01 (09-13) 2 - Egyenes kiesés bronz nélkül (lg. 8) Fenyvesi Zsolt 4 : 0 Baló Richárd # 1 : Fő ág
42 14:02 (09-13) 2 - Egyenes kiesés bronz nélkül (lg. 8) Hámori Balázs 4 : 0 Várady Emese # 3 : Fő ág
43 14:02 (09-13) 2 - Egyenes kiesés bronz nélkül (lg. 8) Révész Bulcsú 3 : 4 Varga Péter # 4 : Fő ág
44 14:11 (09-13) 2 - Egyenes kiesés bronz nélkül (lg. 8) Babecz Balázs 2 : 4 Csurgó Balázs # 2 : Fő ág
45 15:37 (09-13) 2 - Egyenes kiesés bronz nélkül (lg. 8) Fenyvesi Zsolt 4 : 0 Csurgó Balázs # 5 : Elődöntő
46 16:27 (09-13) 2 - Egyenes kiesés bronz nélkül (lg. 8) Hámori Balázs 1 : 4 Varga Péter # 6 : Elődöntő
47 07:01 (09-14) 2 - Egyenes kiesés bronz nélkül (lg. 8) Fenyvesi Zsolt 6 : 2 Varga Péter # 7 : Döntő