Folyamatban

# Kezdve Szakasz Játékos 1 Játékos 2 Pozíció

Kiírva

# Tervezett kezdés Szakasz Játékos 1 Játékos 2 Pozíció

Befejezve

# Befejezve Szakasz Játékos 1 Játékos 2 Pozíció
1 10:45 (04-25) 1 - Csoport meccsek Bóna István 2 : 0 Bekk László 2. csoport (1 - 4)
2 10:52 (04-25) 1 - Csoport meccsek Laczó Tibor 0 : 2 Berkecz András 3. csoport (2 - 3)
3 10:54 (04-25) 1 - Csoport meccsek Verrasztó Zoltán 0 : 2 Gróf András 1. csoport (2 - 3)
4 11:02 (04-25) 1 - Csoport meccsek Németh-Nagy Noel 2 : 0 Csizy Péter 1. csoport (1 - 4)
5 11:40 (04-25) 1 - Csoport meccsek Mogyorósi Zsolt 2 : 1 Orovecz Attila 2. csoport (2 - 5)
6 11:41 (04-25) 1 - Csoport meccsek Esztó Bendeguz 1 : 2 Pintér Tibor 3. csoport (1 - 5)
7 11:46 (04-25) 1 - Csoport meccsek Gróf András 0 : 2 Csizy Péter 1. csoport (3 - 4)
8 11:54 (04-25) 1 - Csoport meccsek Norouzi Amir Shahram 2 : 0 Bekk László 2. csoport (3 - 4)
9 12:14 (04-25) 1 - Csoport meccsek Berkecz András 2 : 0 Szabó Viktor 3. csoport (3 - 4)
10 12:16 (04-25) 1 - Csoport meccsek Verrasztó Zoltán 0 : 2 Varga Attila 1. csoport (2 - 5)
11 12:28 (04-25) 1 - Csoport meccsek Bóna István 2 : 0 Orovecz Attila 2. csoport (1 - 5)
12 13:00 (04-25) 1 - Csoport meccsek Mogyorósi Zsolt 0 : 2 Norouzi Amir Shahram 2. csoport (2 - 3)
13 13:14 (04-25) 1 - Csoport meccsek Németh-Nagy Noel 0 : 2 Gróf András 1. csoport (1 - 3)
14 13:29 (04-25) 1 - Csoport meccsek Esztó Bendeguz 2 : 0 Szabó Viktor 3. csoport (1 - 4)
15 13:36 (04-25) 1 - Csoport meccsek Laczó Tibor 1 : 2 Pintér Tibor 3. csoport (2 - 5)
16 13:38 (04-25) 1 - Csoport meccsek Bekk László 0 : 2 Orovecz Attila 2. csoport (4 - 5)
17 13:53 (04-25) 1 - Csoport meccsek Verrasztó Zoltán 0 : 2 Csizy Péter 1. csoport (2 - 4)
18 14:11 (04-25) 1 - Csoport meccsek Bóna István 0 : 2 Norouzi Amir Shahram 2. csoport (1 - 3)
19 14:31 (04-25) 1 - Csoport meccsek Németh-Nagy Noel 0 : 2 Varga Attila 1. csoport (1 - 5)
20 15:03 (04-25) 1 - Csoport meccsek Laczó Tibor 0 : 2 Szabó Viktor 3. csoport (2 - 4)
21 15:05 (04-25) 1 - Csoport meccsek Mogyorósi Zsolt 0 : 2 Bekk László 2. csoport (2 - 4)
22 15:17 (04-25) 1 - Csoport meccsek Esztó Bendeguz 1 : 2 Berkecz András 3. csoport (1 - 3)
23 15:20 (04-25) 1 - Csoport meccsek Norouzi Amir Shahram 2 : 0 Orovecz Attila 2. csoport (3 - 5)
24 15:48 (04-25) 1 - Csoport meccsek Németh-Nagy Noel 2 : 0 Verrasztó Zoltán 1. csoport (1 - 2)
25 16:11 (04-25) 1 - Csoport meccsek Gróf András 1 : 2 Varga Attila 1. csoport (3 - 5)
26 16:18 (04-25) 1 - Csoport meccsek Szabó Viktor 2 : 0 Pintér Tibor 3. csoport (4 - 5)
27 16:33 (04-25) 1 - Csoport meccsek Esztó Bendeguz 2 : 0 Laczó Tibor 3. csoport (1 - 2)
28 16:47 (04-25) 1 - Csoport meccsek Bóna István 2 : 1 Mogyorósi Zsolt 2. csoport (1 - 2)
29 17:04 (04-25) 1 - Csoport meccsek Berkecz András 2 : 0 Pintér Tibor 3. csoport (3 - 5)
30 17:26 (04-25) 1 - Csoport meccsek Csizy Péter 2 : 0 Varga Attila 1. csoport (4 - 5)