Folyamatban

# Kezdve Szakasz Játékos 1 Játékos 2 Pozíció

Kiírva

# Tervezett kezdés Szakasz Játékos 1 Játékos 2 Pozíció

Befejezve

# Befejezve Szakasz Játékos 1 Játékos 2 Pozíció
1 11:30 (01-22) 1 - Csoport meccsek Hildebrand Péter 1 : 2 Pintér Tibor 1. csoport (1 - 4)
2 11:36 (01-22) 1 - Csoport meccsek Hajós Pál 0 : 2 Forjani Adam 3. csoport (1 - 4)
3 11:38 (01-22) 1 - Csoport meccsek Zemmel János 2 : 0 Beleslin Milivoj 1. csoport (2 - 3)
4 11:48 (01-22) 1 - Csoport meccsek Gálos Zoltán 2 : 1 Kovács Roland 2. csoport (1 - 4)
5 12:04 (01-22) 1 - Csoport meccsek Nagy Ákos 2 : 1 Varga Ákos 2. csoport (2 - 3)
6 12:14 (01-22) 1 - Csoport meccsek Dubecz Sándor 1 : 2 Mogyorósi Zsolt 3. csoport (2 - 5)
7 12:22 (01-22) 1 - Csoport meccsek Hildebrand Péter 0 : 2 Bóna István 1. csoport (1 - 5)
8 12:47 (01-22) 1 - Csoport meccsek Hajós Pál 0 : 2 Stephen Anthony 3. csoport (1 - 3)
9 13:12 (01-22) 1 - Csoport meccsek Zemmel János 2 : 1 Pintér Tibor 1. csoport (2 - 4)
10 13:15 (01-22) 1 - Csoport meccsek Gálos Zoltán 0 : 2 Madarász Péter 2. csoport (1 - 5)
11 13:41 (01-22) 1 - Csoport meccsek Hildebrand Péter 1 : 2 Beleslin Milivoj 1. csoport (1 - 3)
12 14:07 (01-22) 1 - Csoport meccsek Hajós Pál 0 : 2 Mogyorósi Zsolt 3. csoport (1 - 5)
13 14:10 (01-22) 1 - Csoport meccsek Zemmel János 0 : 2 Bóna István 1. csoport (2 - 5)
14 14:40 (01-22) 1 - Csoport meccsek Nagy Ákos 2 : 1 Kovács Roland 2. csoport (2 - 4)
15 14:59 (01-22) 1 - Csoport meccsek Dubecz Sándor 1 : 2 Forjani Adam 3. csoport (2 - 4)
16 15:02 (01-22) 1 - Csoport meccsek Gálos Zoltán 0 : 2 Varga Ákos 2. csoport (1 - 3)
17 15:03 (01-22) 1 - Csoport meccsek Hildebrand Péter 0 : 2 Zemmel János 1. csoport (1 - 2)
18 15:08 (01-22) 1 - Csoport meccsek Beleslin Milivoj 2 : 1 Pintér Tibor 1. csoport (3 - 4)
19 15:47 (01-22) 1 - Csoport meccsek Pintér Tibor 0 : 2 Bóna István 1. csoport (4 - 5)
20 15:48 (01-22) 1 - Csoport meccsek Beleslin Milivoj 0 : 2 Bóna István 1. csoport (3 - 5)
21 15:50 (01-22) 1 - Csoport meccsek Stephen Anthony 2 : 1 Mogyorósi Zsolt 3. csoport (3 - 5)
22 16:43 (01-22) 1 - Csoport meccsek Varga Ákos 2 : 0 Kovács Roland 2. csoport (3 - 4)
23 16:52 (01-22) 1 - Csoport meccsek Nagy Ákos 1 : 2 Madarász Péter 2. csoport (2 - 5)
24 17:35 (01-22) 1 - Csoport meccsek Hajós Pál 1 : 2 Dubecz Sándor 3. csoport (1 - 2)
25 17:47 (01-22) 1 - Csoport meccsek Stephen Anthony 2 : 1 Forjani Adam 3. csoport (3 - 4)
26 17:51 (01-22) 1 - Csoport meccsek Kovács Roland 2 : 0 Madarász Péter 2. csoport (4 - 5)
27 18:01 (01-22) 1 - Csoport meccsek Gálos Zoltán 0 : 2 Nagy Ákos 2. csoport (1 - 2)
28 18:58 (01-22) 1 - Csoport meccsek Varga Ákos 0 : 2 Madarász Péter 2. csoport (3 - 5)
29 19:17 (01-22) 1 - Csoport meccsek Forjani Adam 0 : 2 Mogyorósi Zsolt 3. csoport (4 - 5)
30 19:19 (01-22) 1 - Csoport meccsek Dubecz Sándor 0 : 2 Stephen Anthony 3. csoport (2 - 3)