Folyamatban

# Kezdve Szakasz Játékos 1 Játékos 2 Pozíció

Kiírva

# Tervezett kezdés Szakasz Játékos 1 Játékos 2 Pozíció

Befejezve

# Befejezve Szakasz Játékos 1 Játékos 2 Pozíció
1 11:04 (01-23) 1 - Csoport meccsek Andrejszki Norbert 2 : 0 Závodszky Péter 1. csoport (1 - 4)
2 11:39 (01-23) 1 - Csoport meccsek Orovecz Attila 2 : 1 Marton Péter 1. csoport (2 - 3)
3 11:50 (01-23) 1 - Csoport meccsek Zakariás Géza Dr. 2 : 0 Mravik Bence 2. csoport (1 - 4)
4 12:02 (01-23) 1 - Csoport meccsek Kardos Máté 1 : 2 Zsákai János 2. csoport (3 - 5)
5 12:13 (01-23) 1 - Csoport meccsek Andrejszki Norbert 2 : 0 Hajzler László 1. csoport (1 - 5)
6 12:35 (01-23) 1 - Csoport meccsek Berkecz András 2 : 2 Várfalvi Ádám 3. csoport (2 - 3)
7 13:16 (01-23) 1 - Csoport meccsek Orovecz Attila 0 : 2 Hajzler László 1. csoport (2 - 5)
8 13:19 (01-23) 1 - Csoport meccsek Czier Zoltán 2 : 2 Jarábik Gábor 3. csoport (1 - 4)
9 13:20 (01-23) 1 - Csoport meccsek Marton Péter 2 : 0 Závodszky Péter 1. csoport (3 - 4)
10 13:42 (01-23) 1 - Csoport meccsek Zakariás Géza Dr. 1 : 2 Zsákai János 2. csoport (1 - 5)
11 13:54 (01-23) 1 - Csoport meccsek Szabó Viktor 2 : 1 Mravik Bence 2. csoport (2 - 4)
12 14:32 (01-23) 1 - Csoport meccsek Marton Péter 0 : 2 Hajzler László 1. csoport (3 - 5)
13 15:08 (01-23) 1 - Csoport meccsek Andrejszki Norbert 2 : 1 Orovecz Attila 1. csoport (1 - 2)
14 15:12 (01-23) 1 - Csoport meccsek Szabó Viktor 0 : 2 Zsákai János 2. csoport (2 - 5)
15 15:24 (01-23) 1 - Csoport meccsek Zakariás Géza Dr. 2 : 0 Kardos Máté 2. csoport (1 - 3)
16 15:53 (01-23) 1 - Csoport meccsek Berkecz András 0 : 3 Jarábik Gábor 3. csoport (2 - 4)
17 15:57 (01-23) 1 - Csoport meccsek Mravik Bence 0 : 2 Zsákai János 2. csoport (4 - 5)
18 15:59 (01-23) 1 - Csoport meccsek Závodszky Péter 0 : 2 Hajzler László 1. csoport (4 - 5)
19 16:02 (01-23) 1 - Csoport meccsek Czier Zoltán 2 : 2 Várfalvi Ádám 3. csoport (1 - 3)
20 16:03 (01-23) 1 - Csoport meccsek Andrejszki Norbert 2 : 0 Marton Péter 1. csoport (1 - 3)
21 16:49 (01-23) 1 - Csoport meccsek Szabó Viktor 0 : 2 Kardos Máté 2. csoport (2 - 3)
22 17:31 (01-23) 1 - Csoport meccsek Orovecz Attila 2 : 0 Závodszky Péter 1. csoport (2 - 4)
23 18:05 (01-23) 1 - Csoport meccsek Kardos Máté 2 : 0 Mravik Bence 2. csoport (3 - 4)
24 18:18 (01-23) 1 - Csoport meccsek Várfalvi Ádám 3 : 0 Jarábik Gábor 3. csoport (3 - 4)
25 18:40 (01-23) 1 - Csoport meccsek Czier Zoltán 2 : 2 Berkecz András 3. csoport (1 - 2)
26 18:53 (01-23) 1 - Csoport meccsek Zakariás Géza Dr. 1 : 2 Szabó Viktor 2. csoport (1 - 2)