1 |
04-26 10:00
|
Földi István-Kai Parviainen (7.cs 1-4)
|
Révész Bulcsú-Iacob Hadrian (7.cs 2-3)
|
Vantara Pál-Geszosz Péter (8.cs 1-4)
|
Ilea Claudiu-Stoliarchuk Maksim (8.cs 2-3)
|
Kovacs Laszlo-Trif Catalin (9.cs 1-4)
|
Berghold Soma-Mirk Tibor (9.cs 2-3)
|
2 |
04-26 12:30
|
Vértesi Gábor-Boc Adrian (10.cs 1-4)
|
Vladan Niskic-Varga Péter (10.cs 2-3)
|
Stefanović Ljubomir-Berghold Zoltán (3.cs 3-4)
|
Andrejszki Norbert-Winkler Péter (2.cs 2-4)
|
Fenyvesi Zsolt-Varga Szabolcs (4.cs 1-3)
|
Kazakov Anton- (5.cs 2-4)
|
3 |
04-26 15:00
|
Révész Bulcsú-Kai Parviainen (7.cs 2-4)
|
Földi István-Iacob Hadrian (7.cs 1-3)
|
Vantara Pál-Stoliarchuk Maksim (8.cs 1-3)
|
Ilea Claudiu-Geszosz Péter (8.cs 2-4)
|
Kovacs Laszlo-Mirk Tibor (9.cs 1-3)
|
Berghold Soma-Trif Catalin (9.cs 2-4)
|
4 |
04-26 17:30
|
Krenek Lukas-Khachatryan Mikael (1.cs 1-4)
|
Babecz Balázs-Laza Calin (1.cs 2-3)
|
Hámori Balázs-Szopkó Norbert (3.cs 1-2)
|
Druta Lorin-Vimr Jan (2.cs 1-3)
|
Vértesi Gábor-Varga Péter (10.cs 1-3)
|
Vladan Niskic-Boc Adrian (10.cs 2-4)
|
5 |
04-26 20:00
|
Fenyvesi Zsolt-Chiuzbaian Adrian (4.cs 1-4)
|
Rendla Jakub -Varga Szabolcs (4.cs 2-3)
|
Mily Daniel-Bóna István (6.cs 1-4)
|
Oleksandr Zakharov-Balaskó Mihály (6.cs 2-3)
|
Horváth Attila Gergely- (5.cs 1-4)
|
Kazakov Anton-Robert Voivod (5.cs 2-3)
|
6 |
04-27 10:00
|
Krenek Lukas-Laza Calin (1.cs 1-3)
|
Babecz Balázs-Khachatryan Mikael (1.cs 2-4)
|
Szopkó Norbert-Berghold Zoltán (3.cs 2-4)
|
Hámori Balázs-Stefanović Ljubomir (3.cs 1-3)
|
Druta Lorin-Winkler Péter (2.cs 1-4)
|
Andrejszki Norbert-Vimr Jan (2.cs 2-3)
|
7 |
04-27 12:30
|
Rendla Jakub -Chiuzbaian Adrian (4.cs 2-4)
|
Horváth Attila Gergely-Robert Voivod (5.cs 1-3)
|
Kovacs Laszlo-Berghold Soma (9.cs 1-2)
|
Mirk Tibor-Trif Catalin (9.cs 3-4)
|
Mily Daniel-Balaskó Mihály (6.cs 1-3)
|
Oleksandr Zakharov-Bóna István (6.cs 2-4)
|
8 |
04-27 15:00
|
Vértesi Gábor-Vladan Niskic (10.cs 1-2)
|
Varga Péter-Boc Adrian (10.cs 3-4)
|
Vantara Pál-Ilea Claudiu (8.cs 1-2)
|
Stoliarchuk Maksim-Geszosz Péter (8.cs 3-4)
|
Krenek Lukas-Babecz Balázs (1.cs 1-2)
|
Laza Calin-Khachatryan Mikael (1.cs 3-4)
|
9 |
04-27 17:30
|
Földi István-Révész Bulcsú (7.cs 1-2)
|
Iacob Hadrian -Kai Parviainen (7.cs 3-4)
|
Hámori Balázs-Berghold Zoltán (3.cs 1-4)
|
Szopkó Norbert-Stefanović Ljubomir (3.cs 2-3)
|
Druta Lorin-Andrejszki Norbert (2.cs 1-2)
|
Vimr Jan -Winkler Péter (2.cs 3-4)
|
10 |
04-27 20:00
|
Mily Daniel-Oleksandr Zakharov (6.cs 1-2)
|
Balaskó Mihály-Bóna István (6.cs 3-4)
|
Fenyvesi Zsolt-Rendla Jakub (4.cs 1-2)
|
Varga Szabolcs-Chiuzbaian Adrian (4.cs 3-4)
|
Horváth Attila Gergely-Kazakov Anton (5.cs 1-2)
|
Robert Voivod- (5.cs 3-4)
|